SJAJNI MLADI SRPSKI VRATAR GROZNO SE ZABIO U STATIVU: / Uz pratnju liječnika napustio teren

Image

Prilikom jedne intervencije Svilar je glavom snažno udario u vratnicu.

30.12.2017.
11:26
Screenshot
VOYO logo

Osamnaestogodišnji vratar Benfice Mile Svilar doživio je nezgodu u susretu Liga kupa protiv Vitorije Setubel (2-2). Svilar se ozljedio neposredno prije prvog gola Vitorije Setubel.

FUTSAL DINAMO OSVOJIO BRONCU NA U-13 SP-u: Zagrebački mladići oduševili na najjačem turniru na svijetu

Prilikom jedne intervencije u 30. minuti susreta, Svilar je glavom snažno udario u vratnicu. Prije toga je Svilar obranio pokušaj suparnika.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Situaciju je iskoristio Vitorijin igrač Fernandes i glavom loptu poslao u nebranjenu mrežu, dok se Svilar na travi ošamućen previjao od bolova.

Pružena mu je pomoć i nastavio je braniti, ali nije mogao izdržati dulje od šest minuta. U 36. minuti zamijenio Varela. Svilar je bio u takvom stanju da su ga s terena morala ispratiti dvojica liječnika.

Mladi Svilar smatra se jednim od najperspektivnijih vratara današnjice, a Srbija slavi što je Mile odabran da igra za seniorsku reprezentaciju te zemlje, a ne Belgije, u kojoj je rođen i u kojoj je prošao mlade selekcije.