Slaven Bilić i dalje je maksimalan u novoj sezoni ruskog prvenstva. Njegov Lokomotiv u drugom je kolu na domaćem terenu svladao Krilju Sovjetov 2:0.

28.7.2012.
20:01

U prvom domaćem ogledu, protiv Krilje Sovjetov, Lokomotiv je u svakom poluvremenu zabio po jedan gol. Strijelac prvog pogotka je bio ruski reprezentativac Roman Pavljučenko u 32. minuti, dok je u 67. poentirao Kolumbijac Caicedo.

Vedran Ćorluka odradio je svih 90 minuta za domaću momčad. Nakon nepotpunog 2. kola na vrhu ljestvice su Zenit i Lokomotiv, jedine dvije momčadi koje zasad imaju maksimalnih šest bodova.

Kiks je u subotu doživio CSKA kod Amkara. Osim što je izgubio 3:1, CSKA je utakmicu završio i sa dva igrača manje.

Lokomotiv Moskva - Krilja Sovjetov 2-0 (Pavljučenko 32, Caicedo 67) Zenit - Dinamo Moskva 2-0 (Keržakov 10, Criscito 71) Amkar Perm - CSKA Moskva 3-1 (Burmistrov 7, Rebko 19, 41 / Honda 13)