JOŠ MALO / HNL na vidiku: Gorica i Lokomotiva remizirali u prijateljskoj utakmici, Slaven Belupo slavio

Zimska pauza ide prema svojem kraju i HNL ekipe se vraćaju svojim obavezama

30.12.2022.
18:44

Hrvatski nogometni prvoligaši igraju pripremne utakmice uoči nastavka sezone pa su tako Gorica i Lokomotiva odigrali 1-1, dok je Slaven Belupo svladao Varaždin 2-1.

U Velikoj Gorici nije bilo pobjednika u ogledu dva prvoligaša, s tim da je Lokomotiva povela pogotkom Sandra Kulenovića koji je u 61. minuti pogodio s bijele točke. U samom finišu, u 90. minuti, za konačnih 1-1 je zabio Nikola Vujnović.

Slaven Belupo je na svom stadionu bio bolji od Varaždina s 2-1. Domaći sastav je vodio 2-0 nakon što su pogađali Ivan Krstanović u 16. minuti iz jedanaesterca te Jakov Bašić u 38. minuti. Jedini strijelac za goste iz Varaždina je bio 19-godišnji Niko Domjanić šest minuta prije kraja.