A NIJE BAŠ LIJEPO / Srbi su ismijani u popularnom crtiću o Svjetskom prvenstvu: Pogledajte o čemu se radi

Obrana Srbije je ostala stajati i samo promatrati napadača Brazila, što je postalo glavna tema popularnog crtića 44oons...

27.11.2022.
13:43
Youtube Screenshot

Uz sjajnu igru u drugom poluvremenu nogometaši Brazila svladali su Srbiju 2-0 (0-0) u utakmici prvog kola skupine G svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

MENTORIRANJE /

Brazilska zvijezda cijeni našeg kapetana: 'Neymar se žali, ali ja sam puno naučio od Modrića'

Srpski nogometaši nisu se uspjeli oduprijeti favoriziranim Brazilcima, a sjajan gol Richarlisona u 73. minuti već danima kruži društvenim mrežama, riječ je o poluškaricama.

Pri tom odličnom potezu, obrana Srbije je ostala stajati i samo promatrati napadača Brazila, što je postalo glavna tema popularnog crtića 44oons.

Stoje i gledaju

Nacrtali su Miloša Veljkovića i Vanju Milinković-Savića kao karikature koje stoje i gledaju kao nekakv inventar, dok se razne zvijezde mijenjaju i postižu pogotke.

Sutra u najranijem terminu, Orlovi igraju protiv Kameruna od 11 sati.