KRENUO EURO / Sjeverna Makedonija sjajno se držala protiv Francuza 15 minuta, a onda su Les Expertsi krenuli i razbili ih

Utakmicom Francuske i Sjeverne Makedonije kreće Europsko rukometno prvenstvo u Njemačkoj. Dvoboj gledajte uživo na Voyo

10.1.2024.
17:42
Profimedia

Europsko rukometno prvenstvo u Njemačkoj počelo je uvjerljivom pobjedom Francuske nad Sjevernom Makedonijom 39-29 u Dusseldorfu.

EKSKLUZIVNO /

Karačić za Danas.hr: 'Navijači, publika i ljudi u Hrvatskoj žure uvijek po medalje, i mi to želimo, ali...'

Sam početak utakmice nije nagoviještao tako uvjerljiv poraz Makedonaca koji su sredinom prvog poluvremena imali plus dva i napad za tri razlike, no promašili su kontru.

Na to su Francuzi odgovorili s četiri gola u nizu, te prelomili utakmicu.

Do kraja je prednost rasla do konačnih 39-29. Descat sa sedam i Nahi sa šest golova bili su najbolji kod Francuske, dok je Peševski zabio sedam za Sjevernu Makedoniju.

U toj skupini su još Njemačka i Sjeverna i Makedonija, a njihov dvoboj od 20.45 sati pratite na RTL-u.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.