ZANIMLJIVA ZAVRŠNICA / Totalna drama u Lanxess Areni: Austrija deset minuta nije zabila pogodak, Njemačka došla do remija nakon -5

Prava rukometna drama u Lanxess Areni

20.1.2024.
17:40
Profimedia

Austrija i Njemačka remizirale su (22:22) u sjajnoj rukometnoj bitci. Velika bitka se vodila na terenu u prvom dijelu utakmice Njemačke i Austrije. Sjajne su golmanske intervencije na jednoj i drugoj strani.

ANKETA NET.HR-a /

Hrvatska samo čudom može do polufinala Eura: Koju ocjenu bi dali rukometašima za dosadašnji nastup?

Austrija posljednjih 10 minuta nije zabila pogodak. Momčad Aleša Pajoviča imala je prednost od pet razlike, ali zbog tehničkih pogrešaka nije uspjela kreirati totalnu seznaciju protiv domaćina koji su se vratili u ovaj dvoboj s malo pogodaka.

Constantin Mostl obranio je 17 udaraca Nijemaca, a Andreas Wolff skupio 14 obrana na drugoj strani.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.