ZABORAVLJENI HRVATSKI 'WONDERKID' ZABIO PREKRASAN GOL: / Mladi Vatreni postigao prvijenac i spasio svoj klub

Image

U sutonu prvog poluvremena bivši Dinamov lijevi bek uspjeva poravnati rezultat

17.12.2019.
8:21
Profimedia
VOYO logo

Posrnuli njemački velikan Stuttgart remizirao je u ponedjeljak navečer s Darmstadtom odigravši 1:1, u utakmici 17. kola 2. Bundeslige te tako upisao treći remi ove sezone.

Oba su pogotka pala u prvom poluvremenu, a spasonosni gol za Stuttgart postigao je već pomalo zaboravljeno hrvatsko čudo od djeteta, Borna Sosa. Prvi je do vodstva stigao domaćin i to kada je Mehlem odlično dao za Kempea u prostor, a ovaj se sletio prema vratima i na koncu lako svladao vratara Stuttgarta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image

Borna Sosa, Mathew Leckie / / / / Sport / Football / DFL Bundesliga / 2018/2019 / 04.05.2019 / Hertha BSC Berlin vs. VfB Stuttgart / DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video. / Football: Germany, 1. Bundesliga, Berlin - 04 May 2019, Image: 430846710, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Pixathlon / Shutterstock Editorial / Profimedia

Pogodak Sose

Međutim, u sutonu prvog poluvremena bivši Dinamov lijevi bek, Borna Sosa, uspjeva poravnati rezultat. Prvo je domaći vratar obranio udarac glavom, a zatim se lopta odbila Sosi koji s nekih desetak metara snažno udara loptu i pogađa mrežu.

Bio je to prvi gol mladog Sose u dresu Stuttgarta, a ovaj put je odigrao svih 90 minuta.