[VIDEO] GOLČINA KOJU SE ISPLATI VIDJETI NEKOLIKO PUTA: / Guardiolin miljenik zabio jedan od najuzbudljivijih pogodaka ove godine

Image

Krilni napadač Cityja u 38. minuti primio je sjajnu dugu loptu Benrahme i zatim je ispremiješao obranu Zimbabvea

16.11.2020.
22:46
Profimedia
VOYO logo

Utakmica četvrtog kola afričkog Kupa nacija između Alžira i Zimbabvea završila je rezultatom 2:2, ali svakako će ostati upamćena po nevjerojatnom i doista spektakularnom golu zvijezde Manchester Cityja i kapetana alžirske reprezentacije, Riyada Mahreza.

Krilni napadač Cityja u 38. minuti primio je sjajnu dugu loptu Benrahme i zatim je ispremiješao obranu Zimbabvea kao zadnje amatere. Prvo si je gurnuo loptu petom u prostor, zatim je srušio lažnjacima braniča i vratara i na koncu lijepo zabio.