DERBI SJEVERA / Varaždin uzeo puni plijen u Koprivnici, Dabro srušio Farmaceute

6.4.2024.
20:53
Damir Spehar/PIXSELL

Varaždin je na gostovanju u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 1:0 u u 29. kolu HNL-a.

DRAMA U KRANJČEVIĆEVOJ /

Lokomotiva ispustila pobjedu, Leš umalo 'pokopao' Goricu

Jedini gol u utakmici koja je odigrana na jako lošem terenu zabio je Marko Dabro u 52. minuti.

Dabro je postigao pogodak, koji je na kraju bio vrijedan tri boda, nakon velike greške obrane Slavena, koja je izgubila loptu u opasnoj zoni.

Varaždin je nakon ove pobjede ostao sedmi, ali se primaknuo pestoj Gorici na dva boda, a Slaven je pretposljednji s 20 bodova više od posljednjeg Rudeša i jednim manje od osme Istre.

U nedjelju su na rasporedu posljednje dvije utakmice ovog kola. Prvo od 17 sati u Zagrebu igraju Dinamo Istra 1961, dok od 19.30 sati na Rujevici derbi kola igraju Rijeka Hajduk.