POMOGAO REALU / Pomoćni sudac je napravio nečuveni propust i srušio sve nade Bayerna

Zaleđe se nije moglo lako vidjeti i on je morao pustiti akciju pa bi se tek naknadno aktivirao VAR i onda promijenio ili potvrdio odluku

8.5.2024.
23:47
Profimedia

Borussia Dortmund dočekala je protivnika u finalu Lige prvaka, a bit će to Real Madrid koji je nakon preokreta na Santiago Bernabeuu s 2-1 pobijedio Bayern te tako prošao dalje s ukupnih 4-3.

ČEKA IH BORUSSIA /

Modrić ušao, Real u tri minute golovima džokera s klupe do novog finala Lige prvaka

Bayern je bio blizu pobjede, a na kraju utakmice i blizu toliko željenog izjednačenja za produžetke, no nakon što je De Ligt poslao jednu loptu u mrežu, poljski sudac Szymon Marciniak poništio je gol.

U posljednjim trenucima dugačke sučeve nadoknade, pomoćnik Tomasz Listkiewicz podigao je zastavicu, a Marciniak svirao zaleđe. Realovi igrači i golman zastali su i tako uvelike doprinjeli da De Ligt uopće dođe do lopte, ali i pospremi je u mrežu.

No, najveći problem je u tome što se zaleđe nije moglo lako vidjeti iz pozicije pomoćnog suca i on je morao pustiti akciju pa bi se tek naknadno aktivirao VAR i onda promijenio ili potvrdio odluku.