OPTUŽENI ZA NAMJEŠTALJKU: / Nogometaši Zvezde odigrali 'sumnjivu' utakmicu na Cipru

Nogometaši Crvene zvezde našli su se pod povećalom Federbeta, međunarodne neprofitne ogranizacije koja otkriva kladioničarske prijevare na temelju "sumnjivih" koeficijenata.

13.2.2017.
12:55
Screenshot/Youtube

Prijateljska utakmica na Cipru protiv ruskog Volgara završila je rezultatom 3:3, iako je beogradska momčad vodila 3:1 u 87. minuti utakmice.

"Rezultat na poluvremenu je 1:0, a koeficijent na tri ili više golova je samo 1.30. Baš čudno. Koeficijent na tri ili više golova bio je 1,96, a onda je počeo padati pa je u 13. minuti pri rezultatu 0:0 bio samo 1,27", piše Federbet.

Crvena Zvezda je povela iz sumnjivog jedanaesterca, na poluvremenu imala 1:0, a srpska momčad tri minute prije kraja nije uspjela sačuvati dva gola prednosti.