VELIKI TALENT ODUŠEVLJAVA / Zvonarek po prvi put u prvih 11 Bayerna: Već u čevrtoj minuti sjajnim golom digao Allianz Arenu na noge

Davies je ubacio, a Muller preskočio loptu i pustio da ona ode do Zvoanreka. Hrvatski igrač ju je s vrha šesnaesterca lijepo poslao prizemno u suprotni kut od stative u gol

12.5.2024.
18:41
Profimedia

Lovro Zvonarek po prvi put se našao u početnom sastavu Bayerna koji je u pretposljednjem kolu Bundeslige svladao Wolfsburg 2-0.

LP MLADIH /

Fantastični Zvonarek dvaput briljantno asistirao i izludio Van Persieja

LP MLADIH /

Jedan od velikih hrvatskih talenata dosad je znao ulaziti s klupe i oduševljavati, a čim se našao u prvih 11 odmah je i zabio i to već u četvrtoj minuti.

Alphonso Davies je prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu, a Thomas Muller je preskočio loptu i pustio da ona ode do Zvoanreka. Hrvatski igrač ju je s vrha šesnaesterca lijepo poslao prizemno u suprotni kut od stative u gol.

Zvonareku je ovo četvrti nastup za seniore Bayerna, a paralelno nastupa i za drugu momčad Bayerna u četvrtom rangu njemačkog nogometa, tamo je u 22 nastupa zabio osam golova i šest puta asistirao.

Lovro je izašao u 90., a drugi gol zabio je Goretzka u 13. minuti. Lovro Majer je za Wolfsburg odigrao cijelu utakmicu.