KAKAV MAJSTOR / Livaković je oduševio na golu Fenerbahcea: Objavljena kompilacija fantastičnih obrana

Spašavao je u 120 minuta, a onda je obranio i dva udarca s bijele točke

19.4.2024.
8:27
Profimedia

Fenerbahce je nakon lutrije penala ispao od Olympiakosa te tako ostao bez polufinala Konferencijske lige.

INFARKTNA ZAVRŠNICA /

Livaković obranio dva jedanaesterca, ali nije mogao sam. Grci i Francuzi u polufinalu

Nakon 210 minuta bilo je 3-3 pa je uzvrat u Istanbulu odlučen izvođenjem jedanaesteraca.

Opet je na golu turkse momčadi raspoložen bio hrvatski golman Dominik Livaković.

Spašavao je u 120 minuta, a onda je obranio i dva udarca s bijele točke, ali je na drugoj strani još nadahnutiji bio vratar Olympiakosa Tzolakis koji je zaustavio tri udarca suparničkih igrača čime je grčki sastav prošao dalje s ukupnih 6-5.

Na društvenim mrežama pojavila se kompilacija svih Livakovićevih obrana s te utakmice, a možete ju pogledajte ovdje.