U DERBIJU / Jeste li primijetili što je napravila Kohorta? Osijek će nakon bolnog poraza biti kažnjen

U derbiju sedmog kola Supersport HNL-a Dinamo je na Opus Areni pred rekordnih 12.222 gledatelja pobijedio Osijek sa 3-2 premda je do 70. minute gubio sa 0-2.

3.9.2023.
23:26

Osijek je poveo 2-0 golovima Ramona Miereza (7) i Domagoja Bukvića (46), no "Modri" su uspjeli okrenuti rezultat, a strijelci su bili Mahir Emreli (70) i Bruno Petković (87-11m, 90+9-11m).

SJAJNA IDEJA /

Zlatko Dalić pokazao kolekciju dresova u svom restoranu i otkrio koji je za njega 'svetinja': Stigli su i Modrić i Kovačić

Premda je veći dio utakmice bio u velikom minusi bez igre i prilika, Dinamo je u Osijeku nevjerojatnom završnicom okrenuo rezultat ostvarivši 3-2 pobjedu, a junak susreta bio je Bruno Petković postigavši dva gola iz kaznenih udaraca, pri čemu drugi u devetoj minuti nadoknade.

Kohorta je u drugom dijelu napravila bakljadu zbog koje će Osijek biti kažnjen.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.