DERBI VEČERI ODIGRALI NIZOZEMSKA I ŠPANJOLSKA: / Njemačka, Italija, Belgija, Albanija, Grčka i Poljska pobijedili

Nizozemska i Španjolska odigrale 1:1

11.11.2020.
23:12
Profimedia

Nogometne reprezentacije Njemačke, Italije, Belgije i Poljske ostvarile su pobjede u prijateljskim susretima igranim u srijedu, dok su u derbiju večeri Nizozemska i Španjolska odigrale 1:1.

[FOTO] TURSKA - HRVATSKA 3:3: /

Vatreni odigrali ludu utakmicu na Vodafone Areni u Istanbulu; Bio je to festival golova

Belgija pobijedila Švicarsku

Njemačka je u Leipzigu pobijedila Češku s 1:0, a pogodak odluke zabio je Luca Waldschmidt (13).

Belgija je pobijedila Švicarsku s 2:1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 13. minuti golom Admira Mehemdija, no domaćin je u nastavku preokrenuo rezultat, a oba gola zabio je Michy Batshuayi (49, 70).

Nizozemska i Španjolska su u Amsterdamu odigrale 1:1. "Furija" je stigla do prednosti u 19. minuti pogotkom Sergia Canalesa, a izjednačio je Donny van de Beek (47).

Poljska je slavila protiv Ukrajine sa 2:0, no gosti su pri rezultatu 0:0 imali kazneni udarac kojeg nije iskoristio Andrij Jarmolenko u 12. minuti.

Pobjedu Poljskoj donijeli su Krzysztof Piatek (40) i Jakub Moder (63).

Albanija bolja od bratskog Kosova

Italija nije imala problema protiv Estonije ostvarivši pobjedu 4:0. Golove su zabili Grifo (14, 75-11m), Bernardeschi (27) i Orsolini (86-11m)

Albanija je u Elbasaniju porazila Kosovo s 2:1. Strijelci za Albaniju bili su Bekim Balaj (31) i Myrto Uzuni (65), dok je za Kosovo zabio VedatMuriqi (85-11m).

Grčka je u Ateni identičnim rezultatom pobijedila Cipar s 2:1. Domaćin je ova gola zabio u prvih 17 minuta utakmice, a strijelci su bili ChristiosTzolis (8) i GiorgosGiakoumakis (17). Do kraja susreta Cipar je tek ublažio poraz pogotkom MariosaIlije u 58. minuti.