PRED ISPADANJEM / Bjelica otišao, Union opet izgubio: Ovog puta nakon velikog preokreta

11.5.2024.
17:49
Profimedia

Nogometaši Koelna slavili su velikim preokretom u 33. kolu Bundeslige kod kuće Union Berlin s 3-2 i zasad izbjegli ispadanje.

I TO SMO DOČEKALI /

Španjolci tvrdili da Modrić odlazi iz Reala: Sada se napokon oglasio i njegov agent

Bivši klub Nenada Bjelice je pogocima Ronina Knochea (16) i Kevina Vollanda (19pen) vodila s 2-0, no onda je uslijedio povratak Koelna, kojemu je u ovoj utakmici igrala samo pobjeda. Florian Kanz (45pen), Steffen Tigges (87) i Damion Downs (90+3) donijeli su domaćima pobjedu koja ih zasad drži u Bundesligi. Josip Juranović je upao u igru u 71. minuti kod Uniona.

Koeln je predzadnji s 27 bodova, dva manje od Mainza koji navečer dočekuje Borussiu (D), dok Union ima 30 bodova.U posljednjem kolu Köln će ugostiti Heidenheim, dok će Union Berlin dočekati Freiburg.

Leipzig i Werder Bremen igrali su protiv Leipziga neriješeno 1:1. Werder je poveo autogolom Nikolasa Sewalda u 36. minuti, a Slovenc Benjamin Šeško izjednačio je Leipzigu golom u 61. minuti. Leipzig je četvrti sa 64 boda, a Werder na 11. mjestu ima 39 bodova.

Isti rezultat viđen je u duelu Borussije Mönchengladbach i Eintrachta (1-1). Borussia je povela golom Robina Hucka u devetoj minuti, a gosti su izjednačili golom Dina Ebimbe u 35. minuti. Freiburg i Heidenheim su u Freiburgu remizirali 1-1.