DERBI ZAČELJA 1. HNL / Istranin Stupić u posljednjoj minuti otkinuo bodove Dragovoljcu

Hrvatski dragovoljac i Istra odigrali su 1:1, a remijem su obje momčadi došle do prvih bodova u 4. kolu 1.HNL.

13.8.2010.
18:20

Utakmicom Hrvatskog dragovoljca i Istre, koja je okončana 1:1, započelo je 4. kolo Prve HNL. Ovim remijem obje momčadi došle su do prvih bodova ove sezone.

Jaka kiša koja je padala dvadesetak minuta u prvom dijelu utjecala je na skromnu igru obje momčadi.

Domaćini su poveli u 30. minuti, nakon jedne gužve u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snašao Švarić koji glavom pogađa mrežu Puljana. Svega pet minuta kasnije veliku priliku za Istru propusto je Župan kada je na ubačaj s desne strane sam ispred vratara domaćih s tri metra pogodio vratnicu.

U nastavku domaćini dominiraju, no dvije izvrsne prilike za goste propustili su Roca i Alimi. Prvo je Roca sam s 10-tak metara pucao u vratara, a desetak minuta kasnije na ubačaj Roce sam ispred domaćeg vratara ostaje Alimi i šalje loptu daleko iznad okvira Čovićevih vrata.

Ipak, Istra dolazi do boda u posljednjoj minuti kada se u gužvi najbolje snašao Stupić i postigao izjednačujući pogodak.