PRIPREME U ANTALYJI / Hajduk sravnio Hiroshimu 8-0

Na pripremnoj utakmici u turskoj Antalyji, splitski je prvoligaš bez većih problema s čak 8-0 svladao japanski klub Hiroshimu, u kojemu igra nekadašnji Dinamovac Mihael Mikić.

3.2.2009.
16:20

ANTALYA - Hrvatski nogometni prvoligaš Hajduk upisao je u utorak uvjerljivu pobjedu protiv japanske Hiroshime Sanfrecce 8-0 na pripremnoj utakmici u turskoj Antalyji.

Hajduk je već u prvom poluvremenu zabio sedam pogodaka momčadi u čijim redovima igra bivši član zagrebačkog Dinama Mihael Mikić.

Koliko je trener japanske momčadi Mihajlo Petrović bio ljut igrom svojih odabranika svjedoči i podataka kako je već u 28. minuti utakmice zamijenio svih 11 igrača, među kojima i Mikića.

Pogotke za Hajduk postigli su Kalinić (3 -11m, 17), Ibričić (9, 29), Strinić (12), Gabrić (23), Vejić (43) i Oremuš (90).