KIKSALI ĆIRINI "KINESKI SINOVI" / Blažević ostao bez OI u Londonu

Miroslav Blažević nije uspio s kineskom reprezentacijom izvaditi vizu za Olimpijske igre u Londonu. U uzvratnom susretu azijskih pretkvalifikacija Kina je na gostovanju u Muscatu nakon produžetka izgubila od Omana 1:3.

23.6.2011.
18:33
PIXSELL

ZAGREB - Hrvatski nogometni stručnjak Miroslav Blažević nije uspio s kineskom reprezentacijom izvaditi vizu za Olimpijske igre u Londonu.

U uzvratnom susretu azijskih pretkvalifikacija Kina je na gostovanju u Muscatu nakon produžetka izgubila od Omana 1:3 nakon što je u prvom susretu u Šangaju poražena 0:1.

Ćirini "kineski sinovi" u uzvratnom su dvoboju nakon 90 minuta igre vodili 1:0 i tako nadoknadili poraz iz prve utakmice.

U produžetku su primili tri gola i Oman se plasirao dalje. Kina je povela u 69. minuti, a ključni trenutak se dogodio u 76. minuti kada je jedan kineski igrač isključen. S igračem manje Kinezi se nisu uspjeli oduprijeti naletima domaćina.